Dodatkowa oferta

Jeśli chcesz otrzymać 10% zniżkę do sklepu internetowego (zooplus.pl) z produktami dla zwierząt (nie tylko świnek morskich) to zapraszam do kontaktu z nami. Zniżka jest tylko dla nowych kupujących i obejmuje tylko pierwszy zakup w danym sklepie. Ja osobiście robię zakupy w tym sklepie, bo mają ciekawe promocje oraz duży wybór.

Dodatkowo prowadzę blog o psach i promuję adopcję psów ze schroniska, dlatego gorąco zapraszam na stronę porzucone.eu Sama mam psa ze schroniska i dlatego prowadzę stronę porzuconych psów wraz z artykułami o tym jak dbać o psiego pupila.

Zapraszam do oglądania i komentowania moich prac na AATISUTO. Tworzenie ilustracji to moje hobby, które od niedawna pokazuję na stronie internetowej.

A tu troszkę z innej bajki, zapraszam na bloga o weganizmie i zdrowym odżywianiu się, blog jest prowadzony przeze mnie. Można na nim znaleźć ciekawe tanie przepisy do 5 zł za porcję, nie tylko dla wegan, przecież mięsożercy czasem dla odmiany mogą zjeść sałatkę, kotlet sojowy, zupę na wywarze warzywnym. Potrawy są bogate w wartości odżywcze i witaminy.